Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Prelepi park

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 6:18 am

"3x? Uau to je pa veliko," je nejeverno rekla Dementia. "Sama sem izpit za motor ponavljala samo 2x, nisem imela sreče prvič in sem zletela po tleh. Zato mi tudi ni dal izpita, drugič sem pa zamujala," je rekla in se ponižno nasmehnila. Tega ni še nikomur zaupala, razen svoji sestri. "Samo ne nikomur povedat," je nato rekla in zaprla oči ter se ulegla na vlažno travo..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Lyssa Lyan Chantilly

Lyssa Lyan Chantilly


Število prispevkov : 7
Join date : 24/03/2010

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 10:26 am

Lyss si je zaželela malo svežega zraka pa se je odpravila na dvorišče. Videla je dve punci, ki sta se živahno pogovarjali vendar se ni menila za njiju. Če bi se, bi nanju gotovo stresla vso jezo kajti imela je slab dan. Začuda si je zaželela kakega Lighterja, da bi se malo prepirala z njim in tako sprostila svojo jezo. Puff, kakšen zoprn dan! Na drugem koncu dvorišča, nasproti dekletom, se je ulegla na vlažno travo ter se zagledala v na pol oblačno nebo. Lepše bi se počutila, če bi bilo nebo čisto oblačno, ne pa samo na pol... Začela si je potihoma brundati metalsko pesem ter si v mislih godrnjala.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 11:41 am

Sarah si je želela malo miru zato se je odločila, da gre v park. Kakšen lep dan si je mislila njena prijazna stran. Za lovljenje izmečkov je pripomnila njena zlobna stran. To pa ni res je pomislila njena prijazna stran. Ja pa je je pomislila njena zlobna stran. Nato je Sarah nehala razmišljati, ker je namreč zagledala osebo. "Darkarka" si je rekla sam pri sebi.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 12:07 pm

"Hej Sarah!" je veselo zaklicala Dem in se pognala proti Sarah. "Takoj bom nazaj," je rekla Anni. "Kako se počutiš?" jo je vprašala in objela. "Meni se njihovo delo naravnost gabi, vendar saj vem da se Surine kesa.." ji je potiho rekla in si nadela velik nasmešek na obraz. "Se nama pridružiš?" je veselo vprašala in odšla do Ann.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 12:30 pm

"Ojla" je Sarah pozdravila Dementio. "Dobro sem" je rekla. "Meni se tudi njihovo deklo gabi" je rekla. "Surine se kesa?" je vprašala. "Mi boš povedala več o tem?" je vprašala Sarah. "Prav pa se vama pridružim" je rekla Sarah in odšla k njima. "No, ali mi boš povedala več o Surine?" je vprašala in pogledala Dementio.
Nazaj na vrh Go down
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 1:10 pm

"Samo pojdi" je Annelies na kratko odgovorila ko je Dementia odšla k Sarah. K njej sta se potem vrnili kar obe in slišala je kako sta se pogovarjaji da bi naj bilo neku učenki žal. Njej sami o tem ni bilo čisto nič jasno zato je kar obe vprašljivo pogledala. "Se je mogoče zgodilo za kaj jaz še ne vem?" je vprašala in najprej pogledala Dementio potem pa še Sarah. "Lahko mi zaupate nikomur ne bom povedala, če vam je tako lažje" je še dodala in še vedno bila polna pričakovanj, da ji bosta dekleti povedale kar ji je bilo do sedaj prikrito.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prelepi park - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prelepi park   Prelepi park - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prelepi park
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Okolica :: Dvorišče-
Pojdi na: