Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Travnik narcis

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeNed Mar 21, 2010 2:05 pm

Na robu velikega travnika je še en manjši travnik, kjer so same narcise. Med njih se je res prijetno uleči in gledati oblake, medtem ko okoli tvoje glave prijazno brenčijo čebele ...
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 12:32 am

Sarah je prišla do travnika na katerem so bile same narcise. Oh kako je tu lepo si je mislila in se sama pri sebi nasmehnila. Okoli nje je bilo prav čudovito. Sarah se je usedla na travo. Zadihala je sveži zrak. Legla je na travo. Okoli nje so brenčale čebele. Sarah je pogledala v nebo. Na nebu je bilo sijoče sonce okrog njega pa so bili oblaki. Sarah se je odločila, da bo opazovala oblake, ko je nekdo prišel.


Nazadnje urejal/a Sarah Mirabelle Moontligh Tor Apr 06, 2010 8:52 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 2:10 pm

Blair je veselo poskakovala naokoli in poslušala ptičje petje. Zavrtela se je in se prekucnila v travo. Šele tedaj je opazila dekle. "Živijo, Sarah!" je pozdravila, ko se je domislila, kje jo je že videla. Pri pouku seveda. "Kako gre?" jo je pobarala in se na široko nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimePet Mar 26, 2010 12:31 am

Sarah je odvrnila pogled od oblakov. "Ojla" je Sarah veselo pozdravila Blair. "Dobro gre" je rekla in se nasmehnila. "Kako pa gre tebi in kako si?" je nato vprašala Sarah in pogledala Blair. Medtem, ko je čakala da Blair odgovori si je ogledovala oblake. Bili so vsem mogočnih oblik. Nasmehnila se je sama pri sebi nato pa spet pogledala Blair.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimePet Mar 26, 2010 3:06 pm

Blair je legla med narcise poleg Sarah. "Pa, v redu sem. Kar dobro se počutim na tej šoli, pa ti?" je lahkotno odgovorila. Sledila je njenemu pogledu v nebo. "Oblaki so zanimivi, kajne? Vsak si lahko zamišlja, kaj predstavljajo, in vsak drugače. Tisti me spominja na ladjo in tisti na majhno hišico," je pokazala na dva izmed njih.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 1:12 am

"Ja tudi jaz se počutim dobro na tej šoli" je rekla Sarah. "Ja oblaki so res zanimivi" je rekla in se nasmehnila. Sarah je pogledala oblaka. "Tam je pa eden v obliki dinozavra" je rekla in pokazala na velik oblak v obliki dinozavra. "Tam pa je eden v obliki zajca" je rekla in pokazala na srednje velik puhast oblak. Koliko oblik oblakov si je mislila Sarah.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:16 am

Blair se je zasmejala. "Ti je bilo težko zapustiti družino in priti sem?" je vprašala. "Jaz sem bila vesela, da sva s sestro prišli. Starši naju niso ravno preveč marali, veš." Brezbrižno je skomignila z rameni. "Imaš ti kakšno sestro ali brata?" se je pozanimala in se zazrla v gmoto oblakov, za katere se ni mogla domisliti, kaj bi lahko predstavljali.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 8:56 am

"Ja kar malo težko mi je bilo" je priznala Sarah. "Imam sestro Coral" je rekla. Segla je v žep kavbojk in iz njih potegnila sliko. Na njej je bila deklica z dolgimi kodrastimi svetlimi lasmi, modrimi očmi in svetlo poltjo. "To je Coral" je rekla Sarah in pokazala na deklico na sliki. Sama pri sebi se je nasmehnila, da spet vidi svojo sestro čeprav na fotografiji. "Imaš ti kakšno sestro razen Darkarice?" je vprašala Sarah in pogledala Blair.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 3:05 pm

Blair si je natančno ogledala fotografijo. "Prikupna je," je ugotovila. "Ne, jaz nimam nobene druge sestre. Kot vem, ti Dementia ni ravno prirasla k srcu, kaj?" je pripomnila in se komaj opazno nasmehnila. Še kako dobro je vedela, kakšna zna biti njena sestra in nič je ne bi čudilo, da na novi šoli sploh ne bi dobila prijateljev. Srečo ima, da ima mene, je zadovoljno pomislila.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 2:50 am

Sarah se je nasmehnila. "Ja Dementia mi res ni ravno pri srcu" je rekla Sarah. "Za enkrat sva iz Lighta samo midve kajne?" je vprašala Sarah. "Vsi drugi so iz Darka" je rekla. "Skoraj vsi iz Darka so zlobni in z njimi sploh ne moraš biti prijatelj" je potiho zamrmrala Sarah. Ko bi vsaj bil še kdo iz Lighta si je mislila. "No samo prof. Brown je še iz Lighta a ona ni tako zelo prijazna" je rekla Sarah.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 12:21 pm

"Meni se zdi profesorica Brown v redu," je pripomnila Blair. "In ja, sicer sva samo midve iz Lighta. Saj, veš, pomojem niso vsi iz Darka tako slabi. Samo zaprti vase in navidezno neprijazni. Če jih dobro spoznaš, morajo biti prav prijetni. Dementia je na primer zelo prijazna do mene, zato pa ni do tebe. Ampak skoraj prepričana sem, da bi bila tudi do tebe dobra, če bi se ji dovolj prikupila. Oh, in tudi Jacob se mi zdi v redu, če si ga že spoznala? Mislim, kar prijazen."
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 5:14 am

"No je prof. Brown je res kar v redu samo malo preveč stroga je" je rekla Sarah. "Ne nisem še spoznala Jacoba" je zamrmrala. "Ampak videla sem pa ga v učilnici" je rekla. "Mislim, da mu je všeč Dementia" je rekla. "Vsaj tako izgleda." "Škoda, ker ni še kakšnega učenca ki bi bil iz Lighta" je rekla Sarah. "Veš tudi Coral bi zagotovo prišla v Light" je rekla Sarah in se spomnila Coral.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 1:27 pm

"Kako pa to, da Coral ni prišla sem?" je vprašala Blair in jo radovedno opazovala. Medtem so oblaki potemneli in izgledalo je, kot da se pripravlja k nevihti. Blair se je namrdnila. Nevihte je imela rada, seveda takrat, ko je bila notri na toplem, ne pa zunaj na dežju ...
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 29

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSre Mar 31, 2010 4:21 am

"Mlajša je od mene" je rekla Sarah. "Še nekaj mesecev bo morala počakati potem pa bo lahko prišla sem" je rekla Sarah. Upam, da bo res prišla si je mislila Sarah. Brez nje je vse tako dolgočasno. Sarah je videla, da se bliža nevihta. Nekaj časa je strmela v nebo potem pa je nenadoma začelo deževati. "Pridi pojdiva raje kam noter na toplo" je rekla in vstala.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitimeSre Mar 31, 2010 12:07 pm

"Aha," je prikimala Blair. "Komaj čakam, da bo prišla na šolo! Prav rada bi jo spoznala!" Veselo se je nasmehnila. Takrat je začelo deževati in Blair je vstala. "Pridi, pohitiva, da ne bova mokri!" je skoraj zavpila, da bi preglasila šumenje dežja in grmenje v daljavi. Stekla je proti šoli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Travnik narcis Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Travnik narcis   Travnik narcis I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Travnik narcis
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Okolica :: Svetli travnik-
Pojdi na: