Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dnevna soba Darkerjev

Go down 
+2
Leethina Wayn Daress
Dementia Tames Blacklight
6 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimeNed Mar 21, 2010 1:33 pm

Stene so obarvane vinsko rdeče, le čisto pri tleh je črno. Ob steni je velik kamin. Pred kaminom stoji ogromen rdečo-črn kavč in zraven še stoli. V dnevni sobi je tudi ogromen televizor po katerem se ponavadi odvijajo grozljivke, katere imajo Darkerji zelo radi.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 12:31 am

"Krasne barve!" je bil njen prvi stavek, ko je stopila v dnevno sobo. Temačna je bila. Točno po njenem okusu! Leethina je s pomočjo teme poslala kovčke v sobo in se počila v naslanjač. Noge je dala na mizico in se zazrla po dnevni sobi. "Ahh, TELEVIZIJA!" je vzkliknila in skočila pokonci, da je prišla do pilota. "Grozljivke!" Nekaj časa je prekljapljala, na koncu pa končno našla neko grozljivko. Zatopila se je vanjo in se ob najbolj groznih trenutkih zasmejala. Ko je bilo konec je vstala in odšla nazaj h kaminu.
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 10:33 am

"Vinsko rdeča barva" je zdolgočaseno rekla Allison ko je vstopila v dnevno sobo. "Nebi raje v rumeno prebarvali" si je še naprej mrmrala in se zahihitala. Stopila je nekaj korakov naprej in zagledala velikansko televizijo. "Televizija!" je takoj glasno rekla, potem pa se spet ozrla naokoli. Videla je neko postavo a je bila ta oseba predaleč da bi Allison videla kdo je, vsaj je soba bila predcej temna. Bom pozneje pogledala kakšno grozljivko je pomislila in se zahihitala. Allison si je vedno reda ogledala kakšno še posebej strašno. Odpravila se je naprej k kaminu, ni hotela spoznati osebe ker je predvidevala, da bo ta oseba predcej dolgočasna a je hotela videti vsaj njen izgled.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 11:32 pm

"Živjo" je pozdravila. "Leethina Wayn Daress. Ti pa si...?" Tale očitno ni preveč dobre volje, a upam, da bova prijateljici! Zazrla se je vanjo.
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 4:56 am

"Oh... Živjo" je rekla še malce presenečeno vsaj je dekla kar začelo govoriti. "Jaz sem pa Allison Anderson in sem kot si najverjetneje že opazila iz darka" se je presdtavila tudi sama kot se je pred njo tudi Leethina. Allison se je kar približala vsaj je videla da se Leethina hoče spoprijateljiti z njo. "Hm... Kaj počneš v prostem času?" je kar postavila že večkrat ponovljeno vprašanje pri spoznavanju.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 4:34 am

"Jaham in vse mogoče!" je povedala in se ji nasmehnila. "Kako so nekateri Lighterji tečni!" je zanergala. "Eno sem spoznala. Saj bi bila kar v redu punca, če ne bi bila tako vsiljiva!"
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 5:27 am

"Oh Lighterji? No jaz... Jih niti ne pogledam a ti srčno verjamem da so tečni in dolgočasni.." je rekla in zavila z očmi. "Mislim da hočejo biti nekaj več na koncu pa izpadejo kot ta pravi bedaki" je še dodala in se hudobno zahihitala. "Še nikoli nisem imela nikakršnega prijatelja iz Lighta in ga najverjetneje tudi ne bom imela. A si že srečala kakšnega fanta? Jaz do sedaj še nobenega, ne da bi bila na tej šoli sama dekleta."
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:28 am

Surine se je veselo nasmehnila, ko je opazila črno-rdeče stene. " Oh, samo da ni kakšna rjava, rumena, oranžna ali pa svetla zelena." odložila je kovčke, ki so z pokom pristali na črnem tepihu. Živi mir. Opazila je dve darkerki ki sta se razposajeno pogovarjali. " Čao, Surine KeJane Panguilla." se je predstavila. " Sem darkerka, tako kot vidve. In zlobna sem in to mi je všeč." je dodala. " Blaah" obrnila se je k blondinki. " Kako ti je tista Moonlightova težila!" zavila je z očmi in se delala kakor da ji nekaj pod nosom ogabno smrdi. " Povej mi, a se maže z gnojem ko tako zaudarja?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:55 am

Zasmejala se je. "Živjo, jaz sem Leethina, skrajšano Leeth. No, res ne vem glede Moonlightove. Tako mi je težila in čisto cel čas hodila za mano. Živa groza, ti rečem!" Vstala je in oponašala njen glas. "Lahko ti povem tisoče razlogov zakaj ste Darkerji nesramni..." Zasmejala se je. "Čujta, punci, a bi me imele kakšno zabavo?" Malce je pomislila. "Ker meni se to zdi super."
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:23 am

" JA SUPER! Lahko ugrabimo kakšno Lighterko in jo malce prestrašimo in porežemo po rokah ter mečih! Moonlightova je dobra kandidatka, vsaj zato ker ti je tako težila! Lahko bi ji resno zagrozile in jo nato odpeljale nazaj in čisto nedolžno rekle da smo jo zalotile ko se je rezala na stranišču. S tem bomo v profesorskih očeh spet čislane.. Mogoče pridemo celo do kakšnih točk. Kaj pravita. Pa da bi ji rane polile s tequillo da se malo očisti svojih neumnosti. To vedno deluje. Enkrat sem preizkusila na bivši sošolki...kako ji je bilo že ime? Jane! Prav zabavno je bilo in v šolo sem pretihotapila petnajst steklenic tequille! Kaj pravite?" oči so ji zažarele v norem lesku.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:25 am

" JA SUPER! Lahko ugrabimo kakšno Lighterko in jo malce prestrašimo in porežemo po rokah ter mečih! Moonlightova je dobra kandidatka, vsaj zato ker ti je tako težila! Lahko bi ji resno zagrozile in jo nato odpeljale nazaj in čisto nedolžno rekle da smo jo zalotile ko se je rezala na stranišču. S tem bomo v profesorskih očeh spet čislane.. Mogoče pridemo celo do kakšnih točk. Kaj pravita. Pa da bi ji rane polile s tequillo da se malo očisti svojih neumnosti. To vedno deluje. Enkrat sem preizkusila na bivši sošolki...kako ji je bilo že ime? Jane! Prav zabavno je bilo in v šolo sem pretihotapila petnajst steklenic tequille! Kaj pravite?" Poslušala je govor. "JA, TO BI BILO SUPER!" je zavpila in se zasmejala. "Samo to tequillo še potrebujemo. TEQUILLA!" Zadnjo besedo je vzkliknila in z zamahnila z rokami. Tequilla je priletela. "In moj žepni nožek bo čisto v redu. GREMO!"
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:32 am

" Ja gremo! Veš kaj, vzela bom še ostro nalivno pero, jo bomo malo okrasile s praskami! NALIVNIK!" je rekla, ter si ga pospravila v žep. " Komaj čakam hahaha...njena ljubka mala poslikana usteca bodo umazana od njene lastne krvi. Prisilila jo bom da bo pila. Počakaj! Še nekaj!" prinesla je ogromno embalažo krvavo rdečega grafitnega razpršilca. " Profesorjem to ne bo ravno všeč, sploh ko bo "ona" napisala UČITELJI SO PRASCI! Hahaha!" obrnila se je k Leeth.
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:46 am

Čez nekaj časa se jima je pridružila še eno dekle. "Živjo, sem Allison Anderson če je to sploh pomembno" se je takoj predstavila potem pa kar poslušala nesramne načrte ki sta jih skovali njivi. "SUPER IDEJA!" je samo pripomnila in se tudi sama zahihitala. "Vedno so mi bili všeč nagajive stvari kot je ta in da na koncu nisi sam nič kriv. Če mogoče ne vesta kje je ta Moonlightova, prej sem jo videla na hodniku tu blizu vsaj bomo njo 'obdelala' ali?" je vprašala in se ozrla k Surini. "Hmh z vama sem, če sta mogoče mislile da bom pozabila na zabavo." ob zadnjih besedah se je spet hudobno nasmehnila. "Torej sedaj gremo da prestrašimo to ubogo deklico in jo malce porežemo?" je še rekla in tudi v njenih očeh se je zasvetila iskrica norosti. To bo še zabavno.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:49 am

"To!" je zaklicala in se odpravila proti vratom.



((Nadaljujemo v eni temi v skupnih prostorih?)
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 7:57 am

" Čao Alison! Surine KeJane Panguilla! Ja, njo, to malo psičko ki nam greni dneve s svojo prisotnostjo." zahihitala se je." No, torej gremo ja! Poor Issy!" je sarkastično rekla, nato pa je sostanovalki povlekla skozi vhod.

(ja, kr začnita)
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 8:04 am

"No mala psička ne bo več dolgo vesela" je pripomnila Surinini besedi in se zahihitala. "Ampak nam nebo mogla ona narediti ničesar vsaj smo kar tri in vsi dokazi bodo šli nanjo." Še enkrat se je zahihitala potem pa se skupaj z njima odpravila ven na neke vrste zabavo.
Nazaj na vrh Go down
Jacob Evans

Jacob Evans


Število prispevkov : 33
Join date : 25/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 8:35 am

Jacob je vstopil v dnevno sobo in se vrgel v nasljanjač. "Živijo dekleti," je pozdravil in iz torbe potegnil knjigo ter jo začel brati. "Moje ime je Jacob drugače," se je še predstavil in začel vneto brati knjigo. Naslov je bil Kako obvladovati temo na luči?. Hotel se je naučiti nekaj novega in ta knjiga je bila ravno pravšnja..
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:39 pm

Emma je sobo obdala z obrambeni uroki. Z Dem sta Sar položila na kavč. Emma je vzela napoj in jih zlila na rane. Z prtičkom je prtiskala na rane. Kri se je zaustavila. Okoli rok in vsega je zamotala napoj. Pripravljena je bila na dekleta. Upala si je jih ubiti, kot je naredila z mačeho.

(Dem una Surine si izmišljuje itak pa sem sobo oddala z uroki)
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:41 pm

"Surine je nasmejano postavila prednjo. Izvoli! Ubij me! Nič boljša nisi od mene! Morilka lastne mačehe. Vsaj bičala te ni, a mene so vsak dan!"
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:43 pm

Dementia je preplašeno gledala v Sarino roko. Hitro se je razjezila. "Ubila jih bom! Kaj se imajo za iživljati nad njo, in verjemi da sem zmožna tega!" je zakričala in pritiskala na Sarino roko. "Emma, veš kaj je to Kicker. No zdi se mi, da ti moram povedati. Sama si tudi nekaj posebega. Jaz zelo močno brcnem in po vsej verjetnosti ga lahko tudi ubijem, zato sva midve nepremagljive," ji je na hitro razložila in se medtem poskušala umiriti..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:45 pm

"Surine, odidi takoj stran!" je jezno rekla Dementia in se postavila pred Sarah in Emmo. "Sama veš, da boš zgubila," ji je rekla in se pripravljala na vse možno. "In sploh, kaj se imaš za iživljati nad Sarah, ki ti ni ničesar naredila?!" jo je vprašala in si odstranila kri z majice, ki se ji je prilepila nanjo. Ubila jo bom, ubila, si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:49 pm

" Nič mi ni naredila? Prav imaš...res je. In? To mi je jasno...kar brcni me...tako ali tako bi že rada enkrat umrla. Kar, naredila mi boš uslugo." po licu ji je spolzela ena sama, samcata solza. Harriet
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:53 pm

"Verjemi da si upam!" je jezno zasiknila Dementia. "Lahko se smiliš sama sebi, vendar se nikomur tu ne smiliš!" je rekla in se pripravljala na to, da jo bo brcnila. "Sama veš, da si nepravična! Ničesar ne bi rekla, če bi bilo tvoje zafrkavanje normalne mere, ne pa tako!" je še dodala in pogledala proti Sarah, ki je še vedno krvavela..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:55 pm

"Surine ne izživljaj se nad Sarah." je rekla. "Solzprt." je rekla. Robček je poletel proti Surine in ji brisal solze.
"Ne brcaj je." je rekla proti Dem. Pristopila je k Su. Objela jo je okoli ramen. "Zakaj ste se sploh spomnile tega." je zašepetala. Iz kota je prestrašeno zrlo 11-letno dekle. "Kaj je to Em?" je vprašala. To je bila Emmina pol sestra. "Nič pojdi v sobo." je rekla Emma.
Nazaj na vrh Go down
Allison Anderson

Allison Anderson


Število prispevkov : 17
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 12:58 pm

Allison je stala pred vrati in spremljala dogajanje. Besede ki so bile izgovorjene so ji dale snov za razmišljanje in nekoko preučevanje vsega. Naenkrat je stopila naprej in se pridružila drugim. "No meni pa ni vseeno" je brezbrižno rekla in stopila na Surinino stran.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dnevna soba Darkerjev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dnevna soba Darkerjev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dnevna soba Lighterjev
» Računalniška soba
» Poštna soba
» Soba za zabave - učitelji
» Soba za zabave - učenci

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Temni del.-
Pojdi na: