Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Učilnica Mitologije

Go down 
+2
Dementia Tames Blacklight
Annelies Abrigana Snake
6 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 10:33 am

Učilnica je zelo velika a še vedno ne spada med največje v šoli. Učilnica daje vtis velike veličine, tako tudi učencem daje vtis ko so v njej. Ima samo nekaj ogromnih oken, zdi se da jih je premalo a vseeno dajo ravno prav svetlobe. Stene so svetlo vojolične barve in na njih je veliko različnih slik, karikatur povezanih z mitoligijo. Na koncu učilnice je postavljen kateder, na zidu pa je šolska tabla. Od katedra naprej so v petih vrstah postavlene klopi, na katerih sedijo učenci tako iz enega doma tako tudi iz drugega doma.

Annelies je hitro odprla vrata in vstopila v učilnico kjer bo sedaj nekaj časa poučevala učence. Nasmehnila se je sama sebi, ko je pomislila na tako, da bo učila učence in kako bodo mogoče uživali vsaj nekateri pri tej uri. Z glasnim treskom je zaprla vrata razreda in se vsedla za kateder. Nekaj časa si je ogledovala učilnico potem pa kar pogledala na uro. Samo še 10 min do pouka! Le kje hodijo ti ljudje si je v mislih rekla potem pa pogledala vrata katera so se žačela odpirati...
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:01 pm

Dementia je vzvišeno vstopila v učilnico. Kaj je ta smrad?! je jezno pomislila in zavzdihnila. Stopila je do profesorice in se ji veselo nasmehnila s enim od svojih najlepših nasmehov. "Dober dan, moje ime je Dementia Tames Blacklight. Spadam v Dark skupino," je rekla in si popravila lase. Mojo lepoto morajo vsi opaziti! je pomislila in se široko nasmehnila. "Kaj za prav bomo počeli tukaj?" je vprašala čez nekaj časa in se usedla za mizo ter vzravnano čakala na sošolce.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:46 pm

Blair je, kot vedno dobre volje, priskakljala v učilnico. "Dober dan! Moje ime je Blair Diya Blacklight, me veseli!" se je predstavila in se široko nasmehnila. Zanimiva učilnica! Prav gotovo bo tale predmet zelo dober! je veselo pomislila. "Hej hoj," je pozdravila svojo sestro Dementio in sedla poleg nje. "Kako kaj gre, setrica?" jo je pobarala in ji pomežiknila. Včasih je bila vesela, da je edina, do katere je Dementia prijazna ...
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:48 pm

Dementia se je hitro raznežila, ko je ugledala svojo sestro. Objela jo je in si na obraz nadela svoj vesel nasmeh. "Meni gre v redu, pa tebi?" jo je vprašala in se nasmehnila. "Na nek način se mi zdi, da tale učna ura ne bo bila preveč polna," je rekla in se hudobno zasmejala. "Profesorica mi je pa všeč," je še dodala in opazovala svojo sestro..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:52 pm

Sarah je v vstopila v učilnico. "Dober dan, jaz sem Sarah Mirabelle Moontlight" se je predstavila. Razgledala se je naokoli. Sarah je sedla. Le kaj bomo pri tej uri počeli si je mislila. Pogledala je na uro. Na srečo ne zamujam si je v mislih oddahnila. Dve učenki sta bili že tam. Slišala je, da sta oni dve sestri. Joj kako pogrešam Coral si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 1:56 pm

"Oh poglej kdo je prišel," je rekla Dementia in pomignila proti dekletu, ki je komaj vstopilo. "Prav neumna je, mali otročaj. Ne ve sploh kaj je to pravo življenje," je nesramno rekla Dementia in jo vzvišeno pogledala. "Pa še lepša sem od nje," je dodala in se zmagoslavno nasmehnila. "Kaj pa ti misliš?" je čez nekaj časa vprašala svojo sestro.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 2:00 pm

"Ah, daj no, Tia!" je Blair skoraj zgroženo vzkliknila. Takšnih izpadov je bila pri sestri že vajena, a so jo zmeraj znova prestresli. "Ne bodi no zlobna! Saj je sploh še nisi dobro spoznala! Ni pravično, da ljudi obsojaš, preden izveš kaj več o njih! Sploh pa lepota ni vse. Tudi od mene si lepša, pa kaj?" Ta zadnji stavek je dodala bolj zato, da ne bi bila slučajno Dementia jezna nanjo. Prijazno se je nasmehnila proti Sarah.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 2:05 pm

"Daj mir mala!" je rekla Dementia. "Sama veš, da si lepa," je rekla Dementia in iz žepa potegnila ogledalce in šminko. Začela sem je veselo mazati. "In sama veš, da so te obleke že pred 5 leti propadle, nihče jih večne nosi," je dodala in se zlobno nasmehnila. Nato se je veselo nasmehnila sama sebi in žalostno spravila šminko in ogledalce nazaj v žep...
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeTor Mar 23, 2010 2:18 pm

"Vsak ima svoj okus," je odločno pribila Blair in opazovala, kako se njena sestra lišpa. Sama se skoraj nikoli ni naličila ... "Torej, Sarah, kako ti je kaj všeč tukaj? Iz katerega doma si? Jaz sem iz Lighta. Ime mi je Blair Diya Blacklight," se je spet obrnila k dekletu, na obrazu pa obdržala svoj značilni smehljaj.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 12:35 am

"Tukaj je lepo" je rekla Sarah. "Tudi jaz sem iz Lighta" je rekla Sarah in se nasmehnila. Deklica se ji je zdela prijazna. Bolj prijazna kot ona druga tam je že si je mislila Sarah. Druga je definitivno iz Darka si je mislila. Sarah si je ogledala deklico, ki se je predstavila kot Blair Diya Blacklight. Nasmehnila se ji je. No spoznala sem že dve si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 7:31 am

Uf kakšen nasmeh! je kar s prve pomislila Annelies, ko je v razred vstopila prva učenka. Že na začetku jo je skeptično pogledala, Pri učenčinim predstavljanju se pa je zahihitala in potiho zamrmrala nekaj v zvezi z tem da je že očitno da je iz dark skupine. "Dober dan, lepo da is prišla" je zanalašč zdolgočaseno rekla potem pa že gledala kako so v razred prišle druge. "Nekaj bi lahko vedeli da ste v učilnici za mitologijo lepo prosim" je dokaj glasno rekla in s tem hotela da bodo to vedeli vsi. Potem sploh ni imela več časa da bi sploh kaj rekla vsaj so se kar vse učenke začele vneto pogovarjati. Joj kakšni otroci! je v mislih pripomnila ko je gledala kako se je ena začela že šminkati in urejati. Kaj je z njimi? No najbolje bo da jim sama povem da so pri pouku vsaj same ne bodo tega ugotovile še kakšnih 200 let. Počasi je elegantno vstala in se skoraj zdrla ned učenci. "Dober dan, kakor bi že morali znati ste pri pouku in sedaj ni časa za klepet in vse drugo." Ko je imela očutek da jo poslišajo je spet začela govoriti. "Jaz sem Annelies Abrigana Snake, sem v skupino dark in sem od sedaj naprej vaša učiteljica za mitologijo. Pri meni je glavna pametnost in ne na tak način da se vse napamet naučiš iz učbenika in drugih pripomočkov. Preprosto je glavno da znaš ampak... No vsaj je vseeno. Nekaj pravil vam ne bo škodilo." Zadnje besede je povedala tako mamljivo a tudi zastrajojoče da jo je kar samo postalo strah. Nasmehnila se je potem pa na tablo z tako hitrostjo ki jo premore le redkokdo napisala nekaj besedic.

Na tabli:

Kazni za zamujanje:
Če zamudiš prvič je oproščeno
Če zamudiš drugič je še oproščeno a samo če je za to tehten razlog
Če zamudiš tretjič si vprašan za oceno
Če zamudiš več kakor trikrat vašemu domu odštejem vsaj 10 točk

Kakršne koli druge 'težava' z vami pa bom temu primerno odštela točke


"Nekatere stvari si je potrebno zapomniti... Te pravgotovo" je rekla in se hudobno nasmehnila. "A veste da sem na nekaj pozabila? No bom vam kar povedala kaj. Lepo bi bilo da se med poukom ne 'lišpate', da ne klepetate to mi gre neznosno na živce ampak nimam proti če je to zvezi z poukom oz. snovjov, ki jo obravnavamo." Spet se je tako kot vedno nasramno in zelo malce zvišano nasmehnila. "Hm... Najverjetneje niste preveč pametne ali?" je presenečeno vprašala in hitro nadaljevala vsaj na to vprašanje sploh ni hotela slišati odgovor. "Ti Demaina, ali kaj si že mi povej kaj naj bi po tvoje bila mitologija" je nagajovo rekla in se zahihitala vsaj je še preveč dobro vedela pravo ime učenke kateri je postavila vprašanje. Že od nekdaj mi niso bili pretirano všeč taki ljudje, kaj moram?
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 9:31 am

Dementia je grdo pogledala profesorico, vendar je vedela, da je bolje, če ji odgovori. "Moje ime je Dementia prvo kot prvo," je rekla in se vstala. "Zame pa je mitologija ura pri kateri se pogovarjamo o neresničnih bitjih itd... Če pa nimam prav pa ne vem," je hladno odgovorila in se usedla. Jezno je ošinila sestro, ki je veselo klepetala z Sarah. Grr, si mora takoj najti prijateljice?! je jezno pomislila in prekrižala roke na prsih..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 11:49 am

Annelies se je delala da ni opazila grdega pogleda učenke. "Dementia" je ponovila in se nagajivo nasmehnila. "Sedaj si bom zapomnila" je rekla potem pa prisluhnila odgovoru učenke. Vsaj nekaj pametnega je pomislila ko je videla da je učenka vstala da bi odgovorila na zastavljeno vprašanje. "Zame pa je mitologija ura pri kateri se pogovarjamo o neresničnih bitjih itd..." je zdolgočaseno ponovila odgovor in se poskušala prijazno nasmehniti kar ji ni preveč uspelo. "Nekaj takega bi lahko rekla ja... Dokaj skromen odgovor... Kaj pa ti meniš? Ti z svetlimi lasmi..." Annelies je pobrskala po svojem še kar dobrem splominu, da bi se spomnila imena tega dekleta. "Blair, kaj ti misliš kaj je mitologija? Prosim povej po svoje" je rekla kar takoj ko se je spomnila imena te svetlolaske.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 11:52 am

Dementia je užaljeno sedla. Takega obnašanje od profesorice ni še videla, pa čeprav ji je bilo na nek način všeč. Pogledala je Blair in se nagajivo nasmehnila, saj profesorica ni imela pojma, da sta sestri. "Veste ona je moja sestra," je vzvišeno rekla in se hudobno nasmehnila. Noben ne bo bil nesramen do mene! je pomislila in iz žepa potegnila šminko ter ogledalce. Ogledalce si je veselo pridržala pred očmi in se začela lišpati..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 12:29 pm

Annelies je čakala in čakala na odgovor, ki ga še vedni ni dobila. "Hm... Vi ste res brihtne glavce" je rekla in se hihitala. "No vsaj je vseeno če veš ali ne vsaj sem vprašala kaj misliš da je mitologija" je spet zdolgočaseno rekla potem pa spet prisluhnila učenki, ki jo je prej vprašla enako vprašanje. "Res vidvi sta sestri?" je narejeno presenečeno vprašala tako da je izgledala neskončno smešno in malce čudno. "Kako zanimivo... Dementia prosim da takšne bedne izjave pustite samo zase veš nekatere pa res ne zanima tega" je rekla in zavila z očmi kakor najstnica. Annelies je videla kako se je učenka začela lišpati. To jo je pretreslo zato je urno odšla k učenki in jo grdo pogledala. "KAKO SI DOVOLIŠ!" se je zdrla nanjo potem pa ji šminko in oglendalce potegnila iz rok. Jezno je odšla do svojega katedra in šminko ter oglendalo vrgla v prvo polico. Potem se je spet obrnila k učenki in jo jezno pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 1:04 pm

Dementia je jezno vstala. "Hej! To je moje!" je glasno zakričala in se sprehodila do mize. "Nobene pravice nimate, da mi to vzamete!" je jezno zasikala profesorici in jo ošinila s pogledom. "Sama sem si kupila to in če me že sovražite pustite, da nekaj delam vmes!" je še dodala in jezno bolščala v profesorico. Najraje bi ji zavila vrat! je jezno pomislila in stisnila dlani v pest.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 1:33 am

"Jaz prav dobro vem da je to tvoje ker če nebi bilo potem ti to tudi nebi vzela" je še vedno jezno odgovorila Annelies učenki. "ČE BI TI VEDELA KAKŠNO PRAVICO IMAM DO ODVZEMA BI VEDELA!" sej je zdrla in jo še vedno grdo gledala. "Če mi ne verjameš lahko greš po knjigo pravic učiteljev" je že spremenila ton glasu in spet je bil njen glas dokaj nagajiv. Narejeno presenečeno je pogledala učenko,ko je rekla da jo ona sovraži. "Glej ne sovražim te samo tega pa ti ne bom dovolila da mi boš to delala" je resno rekla in tako končala pogovor. Nato je pogledala učenko ki jo je prej vprašala kaj je mitologija. "NO povej mi kaj misliš da je mitologija" ji je vspodbudno pogledala in počakala odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:29 am

Dementia je profesorico ošinila z grdim pogledom in se nato usedla nazaj na svoje mesto. Jezno je prekrižala roke na prsih in se našobila. "Ampak po pouku dobim stvari nazaj," je rekla in pogledala v Blair. No, odgovori da se učiteljica ne bo jezila nate! je jezno pomislila in se zazrla skozi okno. Želim si, da bi lahko odletela daleč stran, si je rekla v glavi in zasanjano zaprla oči..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Jacob Evans

Jacob Evans


Število prispevkov : 33
Join date : 25/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 10:33 am

Jacob je prišel v učilnico in se ustavil pri vratih. Zagledal je samo tri punce, ena se je šobila, druga se je veselo smehljala, tretja pa je zrla v knjigo. "Dober dan, moje ime je Jacob Evans, prihajam iz skupine Dark," se je predstavil in se usedel nasproti punci, ki se je šobila. Saj ni slaba, je pomislil in se veselo nasmehnil..
Nazaj na vrh Go down
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 10:52 am

"Dober dan, gospodič Evans mi lahko navedete vsaj en razlog zakaj zamujate?" se je takoj ko je učenec vstopil oglasila Anneliesa. "Drugače pa naj bi ti bilo prvič oproščeno, no naj ti bo." Nagajivo se mu je nasmehnila potem pa pogledala Blair. "Gospodična bi prosim odgovorili?" jo je nesramno vprašala in spet začela čakati odgovor. "No kaj misliš da je mitologija?" je še enkrat vprašala potem pa je zares ugotvila da iz tega odgovora ne bo ničesar. Zato se je raje obrnila k učencu kateri je zamudil in mu povedala enako vprašanje. "Kaj pa ti misliš da je mitologija? O čem govori?, prosim." Spet se je nagajivo in malce hudobno nasmehnila in tedaj zares pričakovala odgovor. Če ne pravilen vsaj napačen, če drugega pač ti učenci v tej učilnici ne vedo.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 2:08 pm

"Hm, oprostite, malo sem se zamislila," se je hitro oglasila Blair. "Torej ... mitologija ... No, poznamo na primer Grško mitologijo, to so vsi tisti njihovi bogovi. Morda bi se lahko reklo, da je mitologija ... no, so razne legende?" je nakladala kar ji je prišlo na pamet. Takrat je vstopil še en učenec in Blair se mu je, kot vsakemu, prijazno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimePet Mar 26, 2010 8:50 am

Dementia se je veselo nasmehnila proti Blair, ki je zasanjano odgovorila na vprašanje. Nato ji je pogled padel na Alexa, ki je gledal vanjo. Zapeljivo se mu je nasmehnila in se nato spet posvetila učni uri. "Kaj točno bomo pa delali pri tem predmetu?" je zmedeno vprašala in si popravila frizuro.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Annelies Abrigana Snake

Annelies Abrigana Snake


Število prispevkov : 149
Join date : 23/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimePet Mar 26, 2010 10:26 am

Anneliesa se je potiho hihitala, ko je poslušala razlaganje učenke kaj naj bi bila mitologija. Samo nakladanje, a zno kaj več in kaj bolje? se je spraševala v mislih in se že nehala hihitati. Mislila sem da bodo že kaj vedeli a jih bom morala vsega naučiti jaz. "Nič hudega, Blair" je rekla potem pa se hitro obrnila k Dementi, ki je postavila za njo čisto preprosto vprašanje. "No naučili boste se vse o mitih in mitologiji. Mitologija je nekakšna veda oz. zbirka mitov. Miti pa so razni bogovi, izmišljena bitja ki obstajajo samo zato ker smo si ljudje skušali predstavljati zlo in smrt ter večnost in tudi druge pojave za katere niso mogli najti druge vire tega nastanka zato so jih prepisovali raznim bogovom. In tako so tudi nastali vsi ti bogovi za katere verujemo mogoče še danes... Poznamo grško mitologijo in razne mite drugih ljudstev" je na dolgo in široko razložila potem pa vzela učbenik in ga odprla na strani 32. "Če vas zanima še več odprite na strani 32 in si tam vse preberite."
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimePet Mar 26, 2010 3:03 pm

Blair je ubogljivo odprla učbenik na navedeni strani in začela brati. Čeprav je grška mitologija sploh ni zanimala se je odločila, da se bo potrudila po svojih najboljših močeh. Po desetih minutah je prebrala do konca neverjetno dolgega besedila in spet dvignila pogled k profesorici.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 6:47 am

Dementia je vzela učbenik in začela z branjem. Vmes je velikokrat zazehala zaradi bednega besedila. Ko je prebrala se je obrnila proti profesorici in zdolgočaseno čakala na naslednja navodila. Joj, ali lahko že začnemo? Saj ne bomo celo stoletje tu! Dajmo, dajmo, je govorila v mislih in se začela igrati s svojimi lasmi..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Sponsored content





Učilnica Mitologije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica Mitologije   Učilnica Mitologije I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica Mitologije
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zaprašena učilnica
» Učilnica napojev
» Učilnica zdravilstva
» Zapuščena učilnica
» Učilnica za vadbo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Učilnice..-
Pojdi na: