Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Poštna soba

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:42 pm

V tej majhni sobi se nahaja nekaj majhnih mizic z papirjem in svinčniki, kjer lahko napišeš pismo svojim bližnjim. V kotu je velik poštni nabiralnik, v katerega potem vržeš svoje pismo. Šolski poštarji (za katere nihče ne ve, kaj pravzaprav so, govori se celo o dobrih vilah) ga nato dostavijo na pravi naslov.
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimeSob Apr 17, 2010 12:57 pm

Blair je vstopila v poštno sobo. Odločila se je, da piše svojim staršem in poroča, kaj se dogaja na šoli. Vzela je papir in svinčnik ter sedla za mizo. Zatopila se je v pisanje pisma. Na koncu ga je spravila v kuverto in vrgla v nabiralnik v kotu sobe. Ni imela kaj preveč pametnega za početi, zato je sedla nazaj za mizo in začela risati po papirju. Kmalu je nastala čudovita pokrajina z gorami, drevesi in malimi hiškami. Blair je zelo rada risala, ponavadi ji je kar dobro uspelo. Potem pa je zaslišala, da je nekdo vstopil ...

((Leethina))
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimeNed Apr 18, 2010 12:24 am

Leethina je vstopila in videla neko dekle. Lighterko. "Zdravo" jo je pozdravila in na hitro načečkala pismo ter ga vrgla v nabiralnik. "Blair si, kajne? Jaz sem Leethina."
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimeSre Maj 05, 2010 1:26 pm

Blair se je zasukala. "Živijo," jepozdravila simpatično dekle. "Ja, jaz sem Blair Blacklight. " Potem se je punca predstavila. "Leethina? Uau, kako lepo ime!" je občudujoče vzkliknila Blair. "Iz katerega doma si? Jaz sem iz Lighta. Komu pa si pisala?" je radovedno vprašala in se živahno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimeTor Maj 18, 2010 8:26 am

Živjo" se je nasmehnila. "Hvala, tudi tvoje ime je lepo. Koliko si stara? Pisala sem svojemu starejšemu bratu."
Nazaj na vrh Go down
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitimePet Maj 21, 2010 11:38 am

"Lepo," je prikimala Blair. "Toliko kot ti sem stara, seveda. Kakšen pa je tvoj brat? Tudi jaz bi rada imela brata, pa imam samo sestro. Dementio. Si jo že spoznala?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Poštna soba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Poštna soba   Poštna soba I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Poštna soba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Računalniška soba
» Soba za zabave - učenci
» Soba za zabave - učitelji
» Dnevna soba Darkerjev
» Dnevna soba Lighterjev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Skupni prostori-
Pojdi na: