Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bazen in fitnes

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeNed Mar 21, 2010 2:10 pm

Seveda se morajo razgibati. Zato so se odločili, da bodo plavali in telovadili in zdaj imajo to na voljo. Čeprav večinoma učenci ne telovadijo ampak se zabavajo.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:20 pm

Blair naravnost obožuje vodo, torej se je odločila, da se odpravi na bazen. V svojih belih kopalkah s črnimi zvezdicami je izgledala še bolj drobna in suha, kot ponavadi. Skočila je v bazen in zaplavala pod vodo. Hladna voda ji je dobro dela. Spet se je prikazala na površju z velikim nasmehom na ustnicah. Takrat jo je nekaj potisnilo pod vodo ...
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:22 pm

Dementia se je veselo smehljala, ko je videla kako je Blair pod vodo. "Ti je prišlo malo vode v nos?" jo je vprašala in se zraven smejala. Nato je zaplavala do roba bazena in se usedla nanj, da so se vidle njene črne kopalke v katerih je bila videti osupljivo. "Kaj pa počneš tu?" je čez nekaj časa vprašala svojo sestro in oprezala za fanti..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:28 pm

Blair je izpljunila vodo in se namrdnila. "No, rekreiram se, pa ti? Ah, naj uganem. Fantje? Športniki? Mi je že vse jasno." Namuznila se je in sedla poleg sestre. Nekaj časa je samo sedela, potem pa ni več zdržala pri miru in spet skočila v vodo. Igrivo je poškropila Dementio.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:30 pm

Dementia jo je ošinila s pogledom in se vstala. Stopila je korak nazaj in nato hitro stekla in skočila v vodo. "Bombica!" je zakričala preden je pristala v vodi. Nato je hitro splavala na površje in poiskala sestro. "Blair? Kje si?" je začela panično gledati naokoli. Zbala se je za svojo sestro. Kaj pa če sem pristala na njej? je pomislila in jo začela še bolj panično iskati.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:33 pm

Blair se je potopila in se čisto ob tleh dva metra globokega bazena odplavala okoli Dementie, ki je očitno ni opazila. Nenadoma je splavala na površje točno za njo in zavpila: "Pazi!" potem pa jo potopila v vodo. Zahihitala se je in se pripravila na vračilo njene sestre. Milo za drago.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSre Mar 24, 2010 2:35 pm

Dementia je panično krilila okoli sebi in končno se je spravila na površje. "Ti si nora!" je glasno zavpila na sestro. "Mislila sem, da se ti je kaj zgodilo," je nato rekla z bolj umrijenim glasom. "Kaj če bi skočila nate in te ubila?" ji je postavila retorično vprašanje in splavala spet do roba bazena in se naslonila nanj.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 12:17 pm

Blair je skomignila z rameni. "Verjetno bi šla v zapor, če bi me ubila," je preprosto odgovorila in se zasmejala. Naredila je podvodni preval in pod vodo odčofotala nazaj k sestri. "Iščeš kakšnega posebnega fanta? Morda kakšnega, ki ga obe poznava?" je vprašala in ji pomežiknila.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 6:28 am

"Ne bodi neumna, nobenega fanta ni, ki mi bi bil všeč," ji je odgovorila in jo pošpricala z vodo. "Pa četudi bi, kaj potem?" ji je rekla in se ji nasmehnila. "Nekako se mi pa zdi, da ga ti iščeš ne pa jaz. Saj sta se neki spoznavala pri pouku," je rekla in ji pomežiknila. Joj, kako rada ji nagajam, je pomislila in se zahihitala..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 12:51 pm

Blair je zavila z očmi. "Tudi tebi se je predstavil," je rekla in ji dvojno vrnila škropljenje z vodo. Potem je nenadoma zagledala pod vodo temno senco. "Hm, so v bazenu slučajno morski psi?" je negotovo vprašala in pomignila na senco, ki se jima je grozeče približevala ...
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 12:54 pm

Dementia je potegnila sestro iz vode in jo hitro spravila ven. Sama se je nekaj časa kobacala ven. "Morski psi v bazenu kaj so nori?!" je jezno rekla in si šla s prstmi skozi lase. "V glavnem on se je tebi prvi predstavil," ji je vrnila in se nasmehnila. Vsaj ven sem jo spravila, je pomislila in si oddahnila.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Blair Diya Blacklight
Admin
Blair Diya Blacklight


Število prispevkov : 139
Join date : 21/03/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 1:14 pm

"To je res čudno," je zmedeno rekla Blair in se sklonila čez rob bazena. Z pogledom je sledila senci, ki je plavala gor in dol. "Joj, tam so še učenci, spraviti jih morava ven!" je vzkliknila. "HEJ! VEN POJDITE!" je kriknila, a niso je slišali. Stekla je okoli bazena proti njim in upala, da je ne bo prehitela senca.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 12:43 am

Z elegantnim skokom je nekdo skočil v vodo. Sigurno vsak ve kdo. Leethina! Odločila se je, da se bo ohladilo, ne glede na to, koliko morskih psov ali drugih morskih pošasti bi bilo v bazenu. Zamahnila je z roko in vsi so naenkrat izginili. "Ja to se pa zgodi, če morskemu psu ponagajam" se je zahihitala in se potopila pod vodo.

(Sarah)
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 12:53 am

Sarah se je usedla na rob bazena. Nekdo je bil v bazenu. Sarah je skočila v bazen. Odplavala je do osebe v bazenu. "Jaz sem Sarah Mirabelle Moontlight" je rekla in se nasmehnila. "Iz Lighta" je še dodala. "Kdo pa si ti?" je vprašala dekle. Nato se je še sama potopila. Naredila je nekaj krogov po bazenu nato pa se spet ustavila pri dekletu.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 12:58 am

"Pazi! Skoraj si skočila na mene!" je zasikala. "Če te že zanima, sem Leethina Wayn Daress, dom Dark. Tebi se sploh ne bi bilo potrebno predstavljati, saj se ti že na daleč vidi da si iz Lighta!" Zmajala je z glavo in opazovala, kaj bo dekle naredilo.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 5:16 am

"Skočila nate?" je rekla Sarah in zavila z očmi. Joj kako je tečna si je mislila. Ta je sigurno nova tu je pomislila. "Ti si nova tu kajne?" jo je vprašala. Nato se je Sarah potopila v vodo in podvodo naredila še nekaj krogov. Nato se je spet usedla na rob bazena. Njeni črni lasje so bili popolnoma mokri od vode. Sarah je bila zelo rada v vodi.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:27 am

"Ja, nova sem. In prav nič mi ni do spoprijateljevanja z Lighterji" ji je navrgla in se obrnila. "Še posebaj ne s takšnimi kot si ti!" Odplavala je do roba in sedla na rob.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeSob Apr 03, 2010 11:34 am

"No in zakaj ti ni?" je vprašala Sarah in pogledala Leethino. "Jaz lahko povem milijone razlogov zakaj ste skoraj vsi iz Darka tako nesramni" je rekla Sarah. Zabavala se je, ko nekomu nekaj ni všeč. Pogledala je dekle. Pa saj vendar ni tako zelo slaba kot sem mislila je pomislila. Sarah je skočila v vodo nato pa spet odplavala do roba bazena. Nato je sedla na rob bazena poleg Darkarke.
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 11:30 pm

Punco je že malce vzljubila in se ni premaknila stran od nje, ko je sedla zraven. "No in zakaj ti ni? Jaz lahko povem milijone razlogov zakaj ste skoraj vsi iz Darka tako nesramni" Jezno jo je presekala z pogledom in skočil nazaj v vodo.
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 5:12 am

Surine je slišala drugi dve dekleti ki sta se pogovarjali. Ni si mogla kaj da ne bi dodala nekaj na ogenj, zato je priplavala mimo njiju in rekla na glas. "Pa ti jaz povem zakaj ste Lighterji tako nadležni? Prepričani ste da po svetu hodijo samo dobri ljudje. Zabavate se in se smejete prvemu ki slučajno pride mimo, čeprav ste s tem totalno primitivni in izpadete zelo neumno. In tiste vaše cotice za barbike so nadišavljene toliko da smrdijo na dvesto metrov. In vaši plehki možgani padejo na vsakega tipa ki slučajno pride mimo. Vaše šminke pa so ogabne in ko vidim kako kravico vso nališpano me mine ves tek. Tako! Jaz se zabavam kadar zagledam tako optimistične ljudi, ki ščitijo svoje otročiče noč in dan, ter grulijo od ponosa ker jim je njihov kričač pobruhal majico. Tako da pusti mojo staro pri miru in ji ne filaj možganov s ta pocenskimi forumi OK? Brigaj se zase!" ji je zabrusila.
Nazaj na vrh Go down
Sarah Mirabelle Moontligh

Sarah Mirabelle Moontligh


Število prispevkov : 127
Join date : 23/03/2010
Age : 28

Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 7:14 am

"Ti boš meni ukazovala kaj?" "Navadna bojazljiva smrklja si!" je rekla Sarah. "Poleg tega pa ne bom naredila tistega kar mi rečeš ker nisem tvoja služkinja!" je rekla. "Kar dobi si služkinjo in njo izkoriščaj" je rekla Sarah. "Poleg tega pa ste obe samo neumni, bedni in brezpametni Darkarki" je rekla Sarah. Nato je vzela svoje stvari in odšla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bazen in fitnes Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bazen in fitnes   Bazen in fitnes I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bazen in fitnes
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Skupni prostori-
Pojdi na: