Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Avla......

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Avla......   Avla...... I_icon_minitimeNed Mar 21, 2010 2:00 pm

Sredi avle stoji tako imenovani 'notranji' vodnjak. Je bele barve in zraven sta dva kipa od 'angelov'. Od 'angela teme' in 'angela luči'. Okoli vodnjaka je veliko klopc, kjer sedijo učenci.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:19 pm

Dementria je prišla v avlo in se usedla na rob vodnjaka. Iz torbe je potegnila ven debelo knjigo in pričela z branjem. Čeprav ji knjiga ni bila všeč jo je brala ker ni imela nobenega pametnega dela. Zraven si je tiho mrmrala pesem, ki jo je slišala zjutraj po radiju in si je ni mogla izbiti ven iz glave...
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:23 pm

V avlo je prišla čisto po naključju. "To pa se zgodi, če je človek pozabljiv" si je zamrmrala v brado in se spet posvetila svojim mislim. Kar naenkrat se je skoraj spotaknila čez dekle. Začudeno jo je pogledala. To je pripisala svoji raztrešenosti. Saj si takšna kot muha enodnevnica! ji je vedno govoril brat. "Ko le ne bi bila" je zavila z očmi. "Zdravo!" Je pozdravila dekle, ki je sedelo. "Oprosti ker sem te skoraj pohodila. Mimogrede, jaz sem Dysee. In ti?"
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:25 pm

Dementia je pogledala dekle, ki jo je skoraj pohodilo. "Moje ime je Dementia, če te že zanima. In kaj si vedno taka, da se spotikaš čez ljudi?" je vzvišeno rekla in se hudomušno nasmehnila. Zaprla je knjigo in jo položila poleg sebe. Prekrižala je noge in se zazrla v Dysee. Le kako se bo branila? se je vprašala in čakala na Daysin odgovor.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:29 pm

"Na žalost res" ji je hladno odgovorila in privzdignila obrv. "In če me že zanima... Vprašala sem le iz vljudnosti. Ne zanima me ravno." Zazrla se je vanjo s prodirnim pogledom. "Morda ne bi bila takšna, če..." Ni vedela razloga, a vedela je, da nekaj mora odgovoriti. "No, saj je vseeno. Po mojem si v domu Dark, kajne?"
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:31 pm

"Seveda, saj smo tam samo najboljši. No, govora o najboljših, ti res nisi ena izmed nas, kajne Lighterka?" je vzvišeno rekla in se našobila. Tako rada zafravam ljudi! je pomislila in prekrižala roke na prsih. "Štorasti osebki ste pač iz Lighta, nisem jaz kriva da si iz tam," je še dodala in se nesramno zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:36 pm

"Seveda, saj smo tam samo najboljši. No, govora o najboljših, ti res nisi ena izmed nas, kajne Lighterka?" je reklo dekle in Dyss se ji je le nasmehnila. "Najboljši? Misliš, najbolj neumni? Glede na to, da spadaš me Darkerje ti priporočam, da bi bila vsaj ena izmed tistih, ki bi se moderilizirala in ne bi uporabljala starih metod." Obrnila se je in ji čez ramo rekla. "Ampak ko smo že pri metodah; potrebuješ domišljijo in boš našla nove., Da ne boš uporabljala... Zastarelih!"
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:38 pm

Dementia se je jezno vstala. Postala je vedno bolj jezna, nakar je iztegnila roko proti Dysee in jo ovila s temo. Dementia je bila navdušena nad seboj, da ji je uspelo nekoga oviti v temo. No, zdaj pa imaš neumnica! je pomislila in se zlobno nasmehnila, pri tem pa opazovala kako se dekle izgublja v temi..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:38 pm

Emma je še vedno ležala na postelji. Živ dolgčas, si je mislila. Ko je prišla je pozdravila in se nasmehnila. Opazila je Lighterko. "Se boj zjokala svetla butlja." jo je zmerjala. "Mimogrede sem Emma!" je podala roko dekletu iz Darka. "Krava neumna." je rekla proti Dysee.

(Sorry nisem misla resno to v rpg-ju)
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:40 pm

Dementia se je zlobno nasmehnila. "Jaz sem Dementia in lepo, da se strinjava o Lighterki," je zlobno rekla in pokukala proti Dysee, ki se je še vedno zgubljala v temi. "Ali je nisem dobro ovila v temo?" je vprašala Emmo in se zasmejala. "Tega se niikoli ne bom naveličala gledat," si je rekla in se hudomušno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:43 pm

Prhnila je in se nekako, čeprav še sama ni vedela kako, izvila iz teme. "Haha" je vljudno rekla. "Še ena zastarela!" Zamahnila je z roko in obe Darkerki sta se ovili v svetlobo, ki je žarela iz njunih zateglih obrazov. "Je fino tam notri?" Ju je vprašala in sedla na vodnjak.
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:47 pm

"Tudi jaz," je posmehljivo dejala. Vzela je kavo in jo počasi pila, "Boš?" ji je ponudila kavo. Takrat ju je posrkalo v svetlobo. Emma se je dotaknila svetlobe in temo usmerila v svetlobo. Takrat se je zgodilo. Z Dem sta skočile iz svetlega in Emma je zamahnila z roko osemkrat in Dysee se je vrtela v temi. Temi je dala to kar Lighteri sovražijo črno telo. Emma jo je izvabila ven in Lighterka je bila črna od črnega praha. "In ti si zastarela temna zastarela," je posmehovaje dejala.


Nazadnje urejal/a Emmanuelle Destiny Dark Pet Apr 02, 2010 12:49 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:48 pm

Dysee je še vedno sedela na robu vodnjaka. Dementia je stopila do nje in jo porinila v vodo. "Tako se to dela," je rekla in se zarežala. "100 točk za Darkerje!" je rekla in se zahihitala. Oboževala je zafrkavati ljudi..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:51 pm

Bila je vsa črna, a to je sploh ni motilo. Na srečo je zadnji čas zamahnila z roko in pred njo se je pojavil nekakšen sončni ščit, ki jo je obvaroval padca v vodo. "Misliš MINUS sto točk za Darkerje?" se je namrdnila in ju ovila v sončne žarke. "Ups!" se je zahihitala, ko sta se Darkerki vrteli v krogu in so nanju padali sončni žarki, ki se jih je nemogoče znebiti.
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:53 pm

Emma se je začela smejati. Dysee je bila čisto mokra. Emma je nekaj zamrmala in Dysee je začela plesati kot kokoška zraven pa je kokodakala. "Poglej to." je namignila Dem. Spet sta odšle v žarke. "Veš Dysee imam moč obeh Ligtera in Darkerja. Zato mi ne moreš nič." je rekla in Dem ter njo spravila ven.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:54 pm

Dementia je jezno zakričala in skočila v zrak ter se tako izvila izven sončnih žarkov. Za seboj je potegnila Emmo in nato začela okoli sebe vrtinčiti temo, ki se je spremenila črnega zmaja z rdečimi očmi. Zmaj je poletel naravnost v Dysee in jo ovil v popolno temo pri kateri je zraven postala še slepa. "Mislila sem plus 100 točk za Darkerje.." je ponovila in se zasmejala..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 12:57 pm

"Ups zdaj si nemočna!" je pomignila proti Lighterki. Dysee se je kar naprej vrtela v temi Emma pa se je smejala (evil laugh). "Danes prirejam zabavo prideš?" je vprašala novo prijateljico. Pila je kavo in se pogovarjala.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:02 pm

"Seveda," je veselo rekla in se nasmehnila. "Kdaj pa?" jo je vprašala in se usedla na rob vodnjaka. "Imam tudi sestro, vendar je ona iz Lighta. Če želiš lahko še njo povabim," je rekla in se upajoče nasmehnila. Nikamor ni želela brez svoje ljube sestre, sploh pa na nore zabave..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:05 pm

"Seveda dobimo se v sobi za zabave učencev!" je rekla in se nasmehnila. "Upam, da tvoja sestra ni tečana kot tale!" je pokazalao na Dysee v temi. "Hhaha!" se je smejala.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:07 pm

"Seveda ni, na nek način mi je zelo podobna," je rekla in se nasmehnila. "Komaj čakam!" je veselo zacvilila in objela Emmo. "Tole pa lahko kar tukaj pustimo," je rekla in pomignila na Dysee..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Leethina Wayn Daress

Leethina Wayn Daress


Število prispevkov : 49
Join date : 01/04/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:08 pm

Svoje moči je že zadosti uporabila in bila je že izmučena. "Saj bo" s eje tolažila in sedela v temi, sama pri sebi pa je načarala svetlobo, tako da ji je razsvetljevala obraz.
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:09 pm

"Pazi, da ne boš prehlajena. Saj vidiš, da imam mrzlo telo." je rekla. "Adijo Svetilka oz. temnilka!" je rekla in z Dem sta odkorakale v sobe in se pripravile za zabavo. Emma ni vedela zakaj je deke pričarala iz teme. Smilila se ji je. "Pridi na zabavo!" je rekla proti Dysee.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Avla...... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Avla......   Avla...... I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Avla......
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Pritličje.-
Pojdi na: