Darkbright
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkbright

To nenavadno mestece ima dve strani - svetlo in temno. Nekateri prebivalci so skoraj zlobni, medtem ko so drugi prijazni in vedno pripravljeni pomagati. Na katero stran spadate vi?
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dnevna soba Darkerjev

Go down 
+2
Leethina Wayn Daress
Dementia Tames Blacklight
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:00 pm

" Smilim se sama sebi? Mogoče ja, mogoče ne. Ampak niti ne pričakujem da se bom drugim smilila. Prosim te za uslugo. Naredi že nekaj, zadavi me, saj vem kakšna sem. Kruta, zlobna in nesramna." še sama je začela brisati Sarah rane. " Žal mi je Hariett. Izdala sem te. Enaka sem kot on!" solze so ji tekle po licih.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:03 pm

"Kaj bi pa ti rada?!" je jezno zasikala Dem , ko je opazila, da je v sobo prišla Allison. "Raje prideš potem, ko je že vse v redu. Ne pa takrat ko bi branila svojo prijateljica." Je jezno rekla in stopila do Allison. "Izgini, ta trenutek!" je zarenčala. Bila je pripravljena da useka Allison. "In tako, da veš. Samo še enkrat se spravi na katerokoli Lighterko pa ti zavijem vrat!" ji je zagrozila, saj se je pri tem spomnila na svojo sestro. Dementia se je obrnila proti Surine ter je močno objela. "Vsak dela napake, saj se zgodi. Včasih delamo nepremišljene stvari," jo je poskušala potolažiti..
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:04 pm

"O čemu govoriš." je rekla. "Allison nehaj." je pomignila proti dekletu. "Ne bo te zadavila. To je bila velika napaka." je rekla. Surine.
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:08 pm

Surine je še vedno jokala. " Veste...nisem od nekdaj zlobna. Imela sem sestro Harriett. Moja dvojčica je bila. Nekega dne sva se igrali na travniku...ko je pristopil neznanec. Zvabil je mene in Harriet na neko jaso in tam jo je posilil...nato pa jo je porezal in pretepel. Ubil jo je! In jaz sem to gledala..in pobegnila. " Oh Harriet!" Zahlipala je. " Zakaj ti je bilo toliko do tistega sladoleda? Zakaj si šla z njim?" je zahlipala.
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:13 pm

Emma jo je močno objela. Upala je, da se ne bo prestrašila, ker je imela Em zelo mrzle roke od nekdaj. "Vse bo vredu," je prišepetovala.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:15 pm

Dementia je objela njo in Emmo in malo je manjkalo, da še ona ni zajokala. "Verjamem ti, da ti je hudo. Če bi se to zgodilo moji sestri bi se tudi jaz najraje ubila, vendar moraš vztrajati. Tudi ona bi hotela, da vztrajaš!" ji je rekla Dementia in na plano so ji privrele solze. "Le kaj bi jaz brez Blair?" se je tiho vprašala in nato še bolj zajokala. Pa taka lepotica, ki joka! je pomislila in skušala premegovati solze.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 7:19 am

" No, saj je vredu Dem. Harry bi raje umrla, kot pa da bi bila odvisna od drugih. Moja Harry...vedno bom s tabo...Veste, klicali so naju Sure in Harre...nerazdružljivi sva bili. Ona je bila bolj zaupljiva, vsakemu je rada pomagala in nasploh je bila živahen sonček. Jaz pa sem se pustila pregovoriti in dovolila da sva šli. Komaj dvanajst let nama je bilo! Grozna sestra sem! Oprosti Harriet" je rekla. " In oprosti Moonlight! Žal mi je..." robček si je spet pritisnila na oči.
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 12:01 pm

Ko se je pomirila je še enkrat zamrmrala " Moja Harriet..." nato pa se je obrnila k drugim. " Gremo ven? Prijal bi mi zrak..." nalahno se je nasmehnila, nato pa si odstranila pramen las, ki ji je silil v usta. " Gre katera z mano?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Dementia Tames Blacklight
Admin
Dementia Tames Blacklight


Število prispevkov : 221
Join date : 21/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimeTor Apr 06, 2010 12:04 pm

"Seveda grem s teboj," je rekla Dementia in prijela Su pod roko.
Nazaj na vrh Go down
http://darkbright.omgforum.net
Emmanuelle Destiny Dark

Emmanuelle Destiny Dark


Število prispevkov : 47
Join date : 28/03/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimeSre Apr 07, 2010 6:13 am

"Ae lahko jaz pridružim." je vprašala z velikim nasmehom na obrazu.
Nazaj na vrh Go down
Surine KeJane Panguilla

Surine KeJane Panguilla


Število prispevkov : 18
Join date : 02/04/2010

Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitimeSre Apr 07, 2010 6:15 am

" Seveda!" je rekla Suri in še njo povlekla za sabo. " Gremo pogledat svetlo jezerce!"
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dnevna soba Darkerjev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dnevna soba Darkerjev   Dnevna soba Darkerjev - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dnevna soba Darkerjev
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dnevna soba Lighterjev
» Računalniška soba
» Poštna soba
» Soba za zabave - učenci
» Soba za zabave - učitelji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Darkbright :: Šola :: Temni del.-
Pojdi na: